Про нас

Основна інформація про адвокатське детективне агентство:

«Союз Правових Сил» - це приватне адвокатське детективне агентство, яке здійснює свою діяльність з середини 2008 року.

Наше адвокатське детективне агентство здійснює свою діяльність на всій території України - ми не обмежені одним регіоном.Штат агентства складається з досвідчених адвокатів і професійних приватних детективів, які проходили службу в оперативно-розшукових та слідчо-криміналістичних підрозділах силових струкрур, а так само отримали свій досвід, працюючи в нашому адвокатському детективному агентстві.

Адвокати агентства нададуть повний комплекс адвокатських послуг.

Спеціальна пропозиція від агентства - надання повсякденної правової допомоги заможним громадянам.
Співробітники нашого адвокатського детективного агентства дотримують конфіденційність при виконанні доручень клієнтів і діють тільки в інтересах клієнта, не співпрацюють з опонентами наших клієнтів, не передають інформацію третім особам.
Адвоката і приватного детектива можна порівняти з сімейним лікарем - він уміє берегти чужі таємниці, холоднокровний при виконанні завдань, чесний і професійно виконує свою роботу в інтересах клієнта і відповідно до адвокатської етикою і чинним законодавством України.

Наше агентство не веде нечесної конкуренції відносно своїх колег - навпаки, ми завжди раді надати необхідну допомогу нашим колегам, так як робимо одну дуже важливу, важку і одночасно корисну справу.

Адвокатське детективне агентство «Союз Правових Сил» гарантує клієнтам якість, професіоналізм, конфіденційність при виконанні доручень. Ми приймаємо тільки ті замовлення, які в силах виконати.


Директором агентства є адвокат Халілов Ахмед Сіявушовіч.  Стаж роботи з 1990 року.
Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю № 169 від 29.06.1993 р

9:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Залишити заявку